Miło mi Cię tu gościć!

Nazywam się Karolina Jaroch i jestem dietetykiem klinicznym. Ukończyłam dwa kierunki studiów na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Studia licencjackie ze Zdrowia Publicznego oraz studia licencjackie i magisterskie z Dietetyki.

Pasję do dietetyki odkryłam, kiedy zaczęłam świadomie się odżywiać i wprowadzać zmiany w swoim stylu życia. Chęć zdobywania wiedzy spowodowała, że jeszcze w trakcie studiów ze Zdrowia Publicznego rozpoczęłam równolegle studia dietetyczne. Już na początku nauki poczułam, że to jest to, czym chciałabym się w przyszłości zajmować.

Działam holistycznie i podstawą mojej pracy jest dokładne przyjrzenie się Twojemu zdrowiu i odniesienie tego do Twojej diety i stylu życia. Szukam przyczyny Twoich dolegliwości, tak aby nie działać objawowo, a zaczynać u źródła, ponieważ tylko wtedy masz szansę pozbyć się problemu na dobre. Przygotowuję diety i zalecenia suplementacyjne oraz żywieniowe, dostosowane do Twojego stanu zdrowia, celu i czasu.

Uczestniczę w licznych szkoleniach i konferencjach, aby stale podnosić swoje kwalifikacje. Poszerzanie wiedzy o żywieniu oraz jego wpływie na zdrowie sprawia mi ogromną przyjemność, a możliwość pomocy innym jest codzienną motywacją. Osiągane przez moich pacjentów korzyści w postaci zmiany nawyków żywieniowych oraz poprawy stanu zdrowia, sprawiają, że spełniam się w swojej pracy jako dietetyk.

Co mówią o mnie moi pacjenci?

Zapisz się do newslettera!

Otrzymasz cotygodniowe treści dietetyczne, porady, przepisy i wiele innych!

Koszyk
Scroll to Top